Ceník služeb platný od 1.6.2023 POLOŽKA CENA v Kč h/ks/km Výkon práce na place (Foto/video/audio) zahrnuje práci včetně amortizace zakladního vybavení 550 h Základní postprodukce, zpracování pořízeného materiálu. Základní střih, colorování, úprava zvuku, základní retuše, základní úpravy fotografie. 350 h Pokročilejší postprodukce, vizuální efekty, pokročilé úpravy fotografií 50 - 100 dle náročnosti ks Grafické práce (letáky vizitky, plakáty, atd.) 300 h Portrétní focení ateliér/exteriér výběr v digitální podobě 800 h Tisk foto, papír, plátno, kalendáře, dárkové předměty atd. prostřednictvím externích dodavatelů plus 5% zakázka Neposkytujeme službu tisk na počkání (foto na OP, ŘP, apod.) Tisk je možné objednat. Příspěvek na soc. media (fb,insta) neobsahuje propagaci 50 ks Sekundární pracovník (kamera, foto, dron) od 1500 zakázka Produktové focení Malé produkty, jednoduché pozadí, atelier od 1 ks 350 ks Malé produkty, jednoduché pozadí, atelier od 5 ks 300 ks Malé produkty, jednoduché pozadí, atelier od 10 ks 250 ks Malé produkty, jednoduché pozadí, atelier od 20 ks 200 ks Malé produkty, jednoduché pozadí, atelier nad 30 ks 150 ks Velké produkty, automobily, motorky, stroje individuální domluva Prodej nemovitostí Fotografie formou skládání expozice - do 20 snímků 2000 zakázka Videoprohlídka nemovitosti jednoduchá 3000 - 5000 zakázka Videoprohlídka nemovitosti - výpravná (herci, rekvizity) základní + potřebné náklady DRON pro letecké záběry je v zahrnut v ceně všech variant - závyslé na počasí a oblasti SVATBY CENÍK svatebního videa a fotografií je formou svatebních tarifů uveden na webu www.w-production.cz Případně se dají jednotlivé tarify upravovat na míru. Vlastní doprava na místo určení z Kutné Hory 10 km Čas strávený na cestě nad 30 min 100 h Všechny ceny jsou v konečném součtu zaokrouhlovány na desítky nahoru. Jsme připravení k jednotlivým projektům přistupovat individuálně co se týče zpracování i nacenění. Neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou na webu w-production.cz, emailu w-production@email.cz, případně telefoním čísle 728 331 639
top of page
Logo 2023_ bílé pozadí + stín.png

PRO JEDNOTLIVCE NABÍZÍME NAPŘÍKLAD TYTO SLUŽBY NÍŽE.

PŘÍPADNĚ NÁS KONTAKTUJTE S POPTÁVKOU.

IMG_8681.JPG

Díky svatebnímu videu z vašeho velkého dne si můžete s rodinou i po letech připomenout každou vteřinu, okamžik i důležitý moment ze svého dne D. K dispozici je několik tarifů, ale samozřejmostí zůstává individuální přístup a kalkulace ceny přímo na míru vašemu svatebnímu dni. 

Tanec v červené barvě

MATURITNÍ PLES

Nechte si tento den kvalitně zpracovat v podobě videa, nebo zachytit na fotografiích, zajistit foto koutek přímo na plese s fotografiemi na počkání, nebo si s dostatečným předstihem zarezervujte natáčení stále populárního maturitního videa, které se promítá přímo na plese.

IMG_0402.jpg

Krásné a originální fotografie ze svatebního dne vám i po dlouhé době dokážou připomenout emoce a štěstí z důležitého kroku ve vašem životě. 

Vaše fotografie můžeme také zpracovat do elegantní foto knihy.

Friends Party

NAROZENINY

Ať už se slaví 1.rok nebo ten 30, každý rok se slaví jen jednou. V trendech jsou video přání pro oslavence, ale taky samotný záznam z oslavy, zachycení emocí oslavence, který oslavu nečekal, nebo cokoliv dalšího, co vás napadne.

family mateřství

RODINNÉ FOCENÍ

Ať už přemýšlíte nad dárkem pro nejbližší rodinu nebo nad rodinným obrazem do svého domova, nejdůležitějším základem jsou kvalitně zpracované rodinné fotografie. Také zajistíme zpracování fotografií tiskem na plátno, trička,

tisk velkoformátové fotografie do rámu atp. 

Jpeg (119).JPG

KULTURNÍ AKCE

Pořádáte ples, festival, divadelní představení, nebo snad koncert? Ať už je Vaše zaměření v kultuře jakékoliv, Vaši příznivci a fanoušci budou nadšeni, když si záznamem z akce, nebo fotografiemi budou opět moci připomenout celé dění.

Zároveň materiály dobře poslouží i pro další propagaci.

SVAT VIDEO
SVAT FOTO
RODINNE
MATURITA
NAROZENINY
KULTURA
bottom of page