PRO JEDNOTLIVCE NABÍZÍME NAPŘÍKLAD TYTO SLUŽBY NÍŽE.

PŘÍPADNĚ NÁS KONTAKTUJTE S POPTÁVKOU.

Díky svatebnímu videu z vašeho velkého dne si můžete s rodinou i po letech připomenout každou vteřinu, okamžik i důležitý moment ze svého dne D. K dispozici je několik tarifů, ale samozřejmostí zůstává individuální přístup a kalkulace ceny přímo na míru vašemu svatebnímu dni. 

MATURITNÍ PLES

Nechte si tento den kvalitně zpracovat v podobě videa, nebo zachytit na fotografiích, zajistit foto koutek přímo na plese s fotografiemi na počkání, nebo si s dostatečným předstihem zarezervujte natáčení stále populárního maturitního videa, které se promítá přímo na plese.

Krásné a originální fotografie ze svatebního dne vám i po dlouhé době dokážou připomenout emoce a štěstí z důležitého kroku ve vašem životě. 

Vaše fotografie můžeme také zpracovat do elegantní foto knihy.

NAROZENINY

Ať už se slaví 1.rok nebo ten 30, každý rok se slaví jen jednou. V trendech jsou video přání pro oslavence, ale taky samotný záznam z oslavy, zachycení emocí oslavence, který oslavu nečekal, nebo cokoliv dalšího, co vás napadne.

RODINNÉ FOCENÍ

Ať už přemýšlíte nad dárkem pro nejbližší rodinu nebo nad rodinným obrazem do svého domova, nejdůležitějším základem jsou kvalitně zpracované rodinné fotografie. Také zajistíme zpracování fotografií tiskem na plátno, trička,

tisk velkoformátové fotografie do rámu atp. 

KULTURNÍ AKCE

Pořádáte ples, festival, divadelní představení, nebo snad koncert? Ať už je Vaše zaměření v kultuře jakékoliv, Vaši příznivci a fanoušci budou nadšeni, když si záznamem z akce, nebo fotografiemi budou opět moci připomenout celé dění.

Zároveň materiály dobře poslouží i pro další propagaci.

 
 
 
 
 
 
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now