top of page
Logo 2023_ bílé pozadí + stín.png

PRO JEDNOTLIVCE NABÍZÍME NAPŘÍKLAD TYTO SLUŽBY NÍŽE.

PŘÍPADNĚ NÁS KONTAKTUJTE S POPTÁVKOU.

IMG_8681.JPG

Díky svatebnímu videu z vašeho velkého dne si můžete s rodinou i po letech připomenout každou vteřinu, okamžik i důležitý moment ze svého dne D. K dispozici je několik tarifů, ale samozřejmostí zůstává individuální přístup a kalkulace ceny přímo na míru vašemu svatebnímu dni. 

Tanec v červené barvě

MATURITNÍ PLES

Nechte si tento den kvalitně zpracovat v podobě videa, nebo zachytit na fotografiích, zajistit foto koutek přímo na plese s fotografiemi na počkání, nebo si s dostatečným předstihem zarezervujte natáčení stále populárního maturitního videa, které se promítá přímo na plese.

IMG_0402.jpg

Krásné a originální fotografie ze svatebního dne vám i po dlouhé době dokážou připomenout emoce a štěstí z důležitého kroku ve vašem životě. 

Vaše fotografie můžeme také zpracovat do elegantní foto knihy.

Friends Party

NAROZENINY

Ať už se slaví 1.rok nebo ten 30, každý rok se slaví jen jednou. V trendech jsou video přání pro oslavence, ale taky samotný záznam z oslavy, zachycení emocí oslavence, který oslavu nečekal, nebo cokoliv dalšího, co vás napadne.

family mateřství

RODINNÉ FOCENÍ

Ať už přemýšlíte nad dárkem pro nejbližší rodinu nebo nad rodinným obrazem do svého domova, nejdůležitějším základem jsou kvalitně zpracované rodinné fotografie. Také zajistíme zpracování fotografií tiskem na plátno, trička,

tisk velkoformátové fotografie do rámu atp. 

Jpeg (119).JPG

KULTURNÍ AKCE

Pořádáte ples, festival, divadelní představení, nebo snad koncert? Ať už je Vaše zaměření v kultuře jakékoliv, Vaši příznivci a fanoušci budou nadšeni, když si záznamem z akce, nebo fotografiemi budou opět moci připomenout celé dění.

Zároveň materiály dobře poslouží i pro další propagaci.

SVAT VIDEO
SVAT FOTO
RODINNE
MATURITA
NAROZENINY
KULTURA
bottom of page