Ceník služeb platný od 1.6.2023 POLOŽKA CENA v Kč h/ks/km Výkon práce na place (Foto/video/audio) zahrnuje práci včetně amortizace zakladního vybavení 550 h Základní postprodukce, zpracování pořízeného materiálu. Základní střih, colorování, úprava zvuku, základní retuše, základní úpravy fotografie. 350 h Pokročilejší postprodukce, vizuální efekty, pokročilé úpravy fotografií 50 - 100 dle náročnosti ks Grafické práce (letáky vizitky, plakáty, atd.) 300 h Portrétní focení ateliér/exteriér výběr v digitální podobě 800 h Tisk foto, papír, plátno, kalendáře, dárkové předměty atd. prostřednictvím externích dodavatelů plus 5% zakázka Neposkytujeme službu tisk na počkání (foto na OP, ŘP, apod.) Tisk je možné objednat. Příspěvek na soc. media (fb,insta) neobsahuje propagaci 50 ks Sekundární pracovník (kamera, foto, dron) od 1500 zakázka Produktové focení Malé produkty, jednoduché pozadí, atelier od 1 ks 350 ks Malé produkty, jednoduché pozadí, atelier od 5 ks 300 ks Malé produkty, jednoduché pozadí, atelier od 10 ks 250 ks Malé produkty, jednoduché pozadí, atelier od 20 ks 200 ks Malé produkty, jednoduché pozadí, atelier nad 30 ks 150 ks Velké produkty, automobily, motorky, stroje individuální domluva Prodej nemovitostí Fotografie formou skládání expozice - do 20 snímků 2000 zakázka Videoprohlídka nemovitosti jednoduchá 3000 - 5000 zakázka Videoprohlídka nemovitosti - výpravná (herci, rekvizity) základní + potřebné náklady DRON pro letecké záběry je v zahrnut v ceně všech variant - závyslé na počasí a oblasti SVATBY CENÍK svatebního videa a fotografií je formou svatebních tarifů uveden na webu www.w-production.cz Případně se dají jednotlivé tarify upravovat na míru. Vlastní doprava na místo určení z Kutné Hory 10 km Čas strávený na cestě nad 30 min 100 h Všechny ceny jsou v konečném součtu zaokrouhlovány na desítky nahoru. Jsme připravení k jednotlivým projektům přistupovat individuálně co se týče zpracování i nacenění. Neváhejte nás kontaktovat s Vaší poptávkou na webu w-production.cz, emailu w-production@email.cz, případně telefoním čísle 728 331 639
top of page
Logo 2023  malé - průhledné p. - černé.png

PRO FIRMY A PODNIKATELE NABÍZÍME NAPŘÍKLAD TYTO SLUŽBY NÍŽE.

PŘÍPADNĚ NÁS KONTAKTUJTE S POPTÁVKOU.

REK SPOR
PROD VID
PROD FOT
e-olejni%C4%8Dka_edited.jpg

REKLAMNÍ SPOT

Potřebujete zviditelnit své podnikání, nebo propagovat konkrétní službu, výrobek, sezonní novinku, nebo nějakou marketingovou akci? 

Videomarketing výborně podpoří krátký reklamní spot  o délce již od 15 sekund, vhodný především pro internetové sdílení.

vrtačka.jpg

PRODUKTOVÉ VIDEO

Představte zákazníkům svou firmu, skvělé produkty, výrobky, nebo služby pomocí cca 2-5 min. video ukázkou.

IMG_5547.JPG

PRODUKTOVÉ FOTO

Vlastníte e-shop?

Zvyšte efektivitu prodeje svého produktu na maximum! Náš produktový fotograf se o to postará.

Kvalitními produktovými snímky získá zákazník větší pojem o tom, jaký produkt kupuje. 

KLIP
REALITY
KONCERTY
IMG_20200430_160037.jpg

HUDEBNÍ KLIP

Hudba vládne světem a není nic lepšího než podpořit Vaší hudební nahrávku vhodným videoklipem.

Nechte svůj song zazářit na obrazovkách.

21765473_1505441572837582_13590958152977

KONCERTY A AKCE

Videozáznam z koncertu, je základním nosníkem pro úspěch toho následujícího.   

Zároveň s fotodokumentací můžete pořízený materiál používat k promování dalších aktivit, plnit obsahem sociální sítě, případně získat na svou stranu více sponzorů, kteří pomohou financovat další Vaše projekty.

obývák.jpg

REALITY

Určené především pro realitní makléře, kteří se nebojí zpestřit svůj prodejní styl. Fotografie spolu s video prohlídkou nemovitosti vám ušetří spoustu času, protože na prohlídku nemovitosti budou častěji chodit vážní zájemci o koupi, kteří si už základní  představu udělali díky foto video propagaci. 

ŠKOLENÍ
WEB
SOCIAL
Audience Tleskání

INTERNÍ ŠKOLÍCÍ

Podpořte pozornost svých zaměstnancům při školení bezpečnosti práce, nebo seznámení s interními technologickými procesy a postupy práce. Idealní jako vizualní doplněk k přednášce, nebo jako samostatné školící medium.

Setkání mezi kolegy

VÝROBA WEBU

U nás pořízené audiovizuální produkty je vhodné prezentovat na internetu.

Ne každý se ale spokojí pouze se stránkou na sociálních sítích.

Pokud chcete vyrobit moderní, dynamický web, zajistíme Vám ho prostřednictvím našeho partnera.

iphone

SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ

V dnešní rychlé době je důležité mimo kvalitního webu, být aktivní na několika sociálních sítích současně. 

To je ale dost velký žrout času a proto nabízíme možnost tuto starost přesunout na někoho jiného. Na nás. 

bottom of page